Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
"Wodociągi Puławskie"
Spółka z o.o.
24-100 Puławy, ul. Skowieszyńska 51
tel. +48 81 458 68 00
|
fax +48 81 458 68 01
e-mail: sekretariat@mpwik.pulawy.pl
|
www.mpwik.pulawy.pl

aktualności

ZAINTERESOWANIE INNOWACJAMI NA TARGACH IE Expo w Chinach, Shanghai 4-6 maja 2017

Pragniemy podzielić się z Państwem pozytywną wiadomością z prezentacji Naszej oferty podczas międzynarodowych targów pod nazwą: „Wiodące targi rozwiązań dla technologii ochrony środowiska: woda, odpady, powietrze i gleba - IEexpo 2017", które odbyły się w dniach 4 – 6 maj 2017 r. w Szanghaju (Chiny).
Zaprezentowana oferta technologiczna, którą stanowią:
• Metodyka wdrażania Zintegrowanego Systemu Zarządzania Infrastrukturą Techniczną Przedsiębiorstwa,
• Patenty/wynalazki w zakresie monitoringu sieci wodociągowej
uzyskała bardzo dobrą opinię i bardzo duże zainteresowanie wśród międzynarodowego grona wystawców i uczestników wydarzenia jako rozwiązanie technologiczne do praktycznych zastosowań w gospodarce wodno-ściekowej.

Dzięki targom Nasza oferta znalazła się w prestiżowym gronie 9 wybranych rozwiązań innowacyjnych prezentowanych we współpracy z firmą ISLE Utilities.

Obecnie jest możliwa kontynuacja działań z zakresu komercji Naszej oferty na rynku chińskim.

Firma ISLE Utilities jest szanowanym i renomowanym gospodarzem pawilonu innowacji i forum na IE Expo w Chinach. Dzięki firmie ISLE Utilities i jej współpracy z rynkiem chińskim, Nasza oferta została zaprezentowana na właściwym stopniu specjalizacji naukowo-badawczej. Pawilon innowacji prowadził również panel dyskusyjny i przekazywał informacje o 9 międzynarodowych innowacjach technologicznych, w tym o Naszej ofercie technologicznej.

Poniżej załączamy fotorelację z wydarzenia:projekt i realizacja: .e.y.c.