Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
"Wodociągi Puławskie"
Spółka z o.o.
24-100 Puławy, ul. Skowieszyńska 51
tel. +48 81 458 68 00
|
fax +48 81 458 68 01
e-mail: sekretariat@mpwik.pulawy.pl
|
www.mpwik.pulawy.pl

aktualności

Budowa "Sieci wodociągowej w ul. Reja” oraz „Sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Reja" w Puławach

Począwszy od dnia 05.11.2013 trwa budowa „Sieci wodociągowej w ul. Reja" oraz „Sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Reja" w Puławach. Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm AS PRO Grażyna Sagan z siedzibą w Marysinie i firma Amar Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.
Na chwilę obecną zakończone są już roboty związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i trwają roboty dotyczące budowy sieci wodociągowej. Przewidywany termin zakończenia robót do 03.01.2014r.
W związku z prowadzonymi robotami j.w. i wynikłymi utrudnieniami w dojeździe do posesji i garaży zlokalizowanych przy tej ulicy niniejszym informujemy:
MPWiK „Wodociągi Puławskie" sp. z o.o. w Puławach proponuje wszystkim posiadaczom i użytkownikom pojazdów garażujących przy ulicy Reja, na czas prowadzenie robót, skorzystanie całodobowo z parkingu naszego Przedsiębiorstwa Spółki, przy ul Skowieszyńskiej 51 w celu pozostawienia swoich pojazdów.
W tej sprawie należy dzwonić pod nr telefonu 81 886 21 14 lub osobiście kontaktować się z Dyspozytorem dyżurnym Wydziału Produkcji Wody i Eksploatacji Sieci.(dzwonek przy bramie głównej od ul. Ogrodowej).
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.
projekt i realizacja: .e.y.c.