Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
"Wodociągi Puławskie"
Spółka z o.o.
24-100 Puławy, ul. Skowieszyńska 51
tel. +48 81 458 68 00
|
fax +48 81 458 68 01
e-mail: sekretariat@mpwik.pulawy.pl
|
www.mpwik.pulawy.pl

usługi telekomunikacyjne

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „Wodociągi Puławskie" Sp. z o.o. będąc Operatorem Telekomunikacyjnym wpisany do rejestru UKE pod numerem 9740, zarządza własną infrastrukturą telekomunikacyjną jak i tą użyczoną przez Gminę Miasto Puławy w ramach projektu „Puławy w Sieci". Za pośrednictwem tej infrastruktury Spółka świadczy usługi telekomunikacyjne dla wszystkich zainteresowanych Operatorów Telekomunikacyjnych oraz podmiotów z sektora komercyjnego.

Spółka jako Operator Hurtowy współpracuje zarówno z operatorami ogólnopolskimi jak i lokalnymi i jest otwarta na współpracę z każdym Operatorem Telekomunikacyjnym.

Spółka rozbudowuje Puławską Sieć Światłowodową, zwiększając corocznie jej zasięg, co pozwala mieszkańcom Miasta Puławy na dostęp do usług telekomunikacyjnych, takich jak między innymi szerokopasmowy dostęp do sieci Internet.

Ważnym punktem działalności telekomunikacyjnej jest udostępnianie sieci tzw. Operatorom „Ostatniej Mili" którzy świadczą usługi telekomunikacyjne bezpośrednio mieszkańcom Miasta Puławy.

Szczegółowe informacje o świadczonych usługach oraz prowadzonych inwestycjach telekomunikacyjnych dostępne są pod numerami telefonów 81 458 6853 oraz 667 849 555 oraz adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


projekt i realizacja: .e.y.c.