Wodociągi Puławy
WIRTUALNY DORADCA
zgłoś awarie
Wodociągi Puławy
Wirtualny Doradca
W celu zgłoszenia awarii wodociągowej prosimy o kontakt z Dyspozytorem. pod numerem telefonu 81 458 68 44 lub tel. alarmowy 994
Awarie
Gdzie zgłosić awarię i wyciek wody?
Jaka jest cena wody?
Przyłączenie do sieci kanalizacyjnej i/lub wodociągowej
Zawieranie umowy o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzenie ścieków
A
A+
A++
A
A
A
AKTUALNOŚCI
Strona główna
BUDOWA SIECI WODOCIĄGOWEJ I KANALIZACJI SANITARNEJ DLA OS. GÓRNA – KOLEJOWA

Zakończono budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w ul. Jednacza, Górnej i drodze o roboczej nazwie 26KL w os. Górna – Kolejowa.

W dniu 23.08.2013r. odbył się odbiór końcowy i przekazanie do eksploatacji wybudowanych odcinków sieci wod-kan. W zakresie zadania inwestycyjnego zrealizowanego przez Zakład Instalacji WOD-KAN Dygas Sp. J., ul. Malczewskiego 8, 27-310 Ciepielów, wybudowano łącznie 443,5mb kanału z PVC DN200 i 233mb wodociągu DN100 oraz 206,5mb wodociągu DN150. Wykonany zakres umożliwia obsługę wod-kan dla mieszkańców i przedsiębiorstw zlokalizowanych przy ww. ulicach.
Pozostałe niewykonane odcinki kanalizacji i wodociągu w os. Górna – Kolejowa zostaną wykonane zgodnie z planem inwestycyjnym, dostępnością terenu i zapotrzebowaniem inwestorów.
Instrukcja postępowania w celu włączenia do sieci kanalizacyjnej dostępna jest na naszej stronie internetowej.

    W przypadku stwierdzenia wycieku, wypływu wody powodującego zalewanie ulic, działki itd., bądź stwierdzenia podtapiania gruntów, czego przyczyną
    może być uszkodzenie sieci wodociągowej prosimy o natychmiastowe zawiadomienie z formularza lub telefonicznie

    Adres Awarii

    Opis zgłoszenia

    Telefon kontaktowy