Wodociągi Puławy
WIRTUALNY DORADCA
zgłoś awarie
Wodociągi Puławy
Wirtualny Doradca
W celu zgłoszenia awarii wodociągowej prosimy o kontakt z Dyspozytorem. pod numerem telefonu 81 458 68 44 lub tel. alarmowy 994
Awarie
Gdzie zgłosić awarię i wyciek wody?
Jaka jest cena wody?
Przyłączenie do sieci kanalizacyjnej i/lub wodociągowej
Zawieranie umowy o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzenie ścieków
A
A+
A++
A
A
A
AKTUALNOŚCI
Strona główna
BUDOWA „SIECI WODOCIĄGOWEJ W UL. REJA” ORAZ „SIECI KANALIZACJI SANITARNEJ W UL. REJA” W PUŁAWACH

Począwszy od dnia 05.11.2013 trwa budowa „Sieci wodociągowej w ul. Reja” oraz „Sieci kanalizacji sanitarnej w ul. Reja” w Puławach. Wykonawcą inwestycji jest konsorcjum firm AS PRO Grażyna Sagan z siedzibą w Marysinie i firma Amar Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.
Na chwilę obecną zakończone są już roboty związane z budową sieci kanalizacji sanitarnej i trwają roboty dotyczące budowy sieci wodociągowej. Przewidywany termin zakończenia robót do 03.01.2014r.
W związku z prowadzonymi robotami j.w. i wynikłymi utrudnieniami w dojeździe do posesji i garaży zlokalizowanych przy tej ulicy niniejszym informujemy:
MPWiK „Wodociągi Puławskie” sp. z o.o. w Puławach proponuje wszystkim posiadaczom i użytkownikom pojazdów garażujących przy ulicy Reja, na czas prowadzenie robót, skorzystanie całodobowo z parkingu naszego Przedsiębiorstwa Spółki, przy ul Skowieszyńskiej 51 w celu pozostawienia swoich pojazdów.
W tej sprawie należy dzwonić pod nr telefonu 81 886 21 14 lub osobiście kontaktować się z Dyspozytorem dyżurnym Wydziału Produkcji Wody i Eksploatacji Sieci.(dzwonek przy bramie głównej od ul. Ogrodowej).
Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

    W przypadku stwierdzenia wycieku, wypływu wody powodującego zalewanie ulic, działki itd., bądź stwierdzenia podtapiania gruntów, czego przyczyną
    może być uszkodzenie sieci wodociągowej prosimy o natychmiastowe zawiadomienie z formularza lub telefonicznie

    Adres Awarii

    Opis zgłoszenia

    Telefon kontaktowy