Wodociągi Puławy
WIRTUALNY DORADCA
zgłoś awarie
Wodociągi Puławy
Wirtualny Doradca
W celu zgłoszenia awarii wodociągowej prosimy o kontakt z Dyspozytorem. pod numerem telefonu 81 458 68 44 lub tel. alarmowy 994
Awarie
Gdzie zgłosić awarię i wyciek wody?
Jaka jest cena wody?
Przyłączenie do sieci kanalizacyjnej i/lub wodociągowej
Zawieranie umowy o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzenie ścieków
A
A+
A++
A
A
A
AKTUALNOŚCI
Strona główna
Informujemy o możliwości sprawdzenia dostępności usług telekomunikacyjnych na terenie Miasta Puławy

Informujemy o możliwości sprawdzenia dostępności usług telekomunikacyjnych na terenie Miasta Puławy za pośrednictwem serwisu internet.gov.pl. W ramach serwisu można sprawdzić zasięg Puławskiej Sieci Światłowodowej, której zarządcą jest MPWiK Sp. z o.o. oraz lokalizacje w których świadczą swoje usługi operatorzy telekomunikacyjni „Ostatniej Mili”, którzy z nami współpracują. Informacje, aktualizowane są na bieżąco.

Istnieje również możliwości składania wniosku o podłączenie do sieci telekomunikacyjnej MPWiK Sp. z o.o. Opublikowana została również lista ulic będących w zasięgu Puławskiej Sieci Światłowodowej.

Operatorzy telekomunikacyjni „Ostatniej Mili” współpracujący z nasza Spółką w zakresie świadczenia własnych usług z wykorzystaniem naszej infrastruktury:

    W przypadku stwierdzenia wycieku, wypływu wody powodującego zalewanie ulic, działki itd., bądź stwierdzenia podtapiania gruntów, czego przyczyną
    może być uszkodzenie sieci wodociągowej prosimy o natychmiastowe zawiadomienie z formularza lub telefonicznie

    Adres Awarii

    Opis zgłoszenia

    Telefon kontaktowy