Wodociągi Puławy
WIRTUALNY DORADCA
zgłoś awarie
Wodociągi Puławy
Wirtualny Doradca
W celu zgłoszenia awarii wodociągowej prosimy o kontakt z Dyspozytorem. pod numerem telefonu 81 458 68 44 lub tel. alarmowy 994
Awarie
Gdzie zgłosić awarię i wyciek wody?
Jaka jest cena wody?
Przyłączenie do sieci kanalizacyjnej i/lub wodociągowej
Zawieranie umowy o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzenie ścieków
A
A+
A++
A
A
A
AKTUALNOŚCI
Strona główna
INNOWACJE I TECHNOLOGIE NA TARGACH W SZANGHAJU – RELACJA Z WYDARZENIA

Miło nam poinformować Państwa, że w dniach 20-22 listopada 2017 r., wspólnie z Politechniką Lubelską oraz Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Szanghaju, uczestniczymy w targach pt. „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017″. Wydarzenie odbywa się w Nowym Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Szanghaju i  służy prezentacji osiągnięć firm z całego świata w gospodarowaniu i przemyśle wody.

Nasza obecność na targach razem z Politechniką Lubelską, wynika z zainteresowania rynku chińskiego i zaproszenia nas przez stronę chińską do zaprezentowania naszych rozwiązań systemowych stanowiących ofertę technologiczną w gospodarce wodociągowej.

Dzięki uprzejmości i dużemu doświadczeniu Komitetu Wystawy Czysta Woda w Chinach Chińskiego Centrum Informacji o Chemikaliach, jako Organizatora Targów, jesteśmy uczestnikiem prezentacji najnowszych trendów do zastosowań branżowych w trosce o przyjazne dla człowieka i środowisko dysponowanie zasobami wody. Nasz udział podczas targów jest dodatkowo wsparty przez Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Szanghaju. Zagraniczne Biuro Handlowe w Szanghaju prowadzi od wielu lat działalność wspierającą promocję polskich produktów na rynku chińskim. Jest profesjonalną i wyspecjalizowaną instytucją, cieszącą się zaufaniem partnerów chińskich, pośredniczącą oraz uczestniczącą w kontaktach i działaniach związanych z rynkiem Chin.

Więcej szczegółowych informacji o Organizatorze targów i o targach „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017″ oraz możliwościach odwiedzania wystaw i prezentacji znajduje się pod linkami:

http://en.clean-water-china.com/

http://en.clean-water-china.com/cnt_700.html

https://www.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/260295,goracy-okres-targowy-w-szanghaju.html

Poniżej prezentujemy zwiastun filmowy w wersji polskiej oraz w wersji angielskiej, a także banery promujące naszą ofertę technologiczną podczas targów pt. „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017″ Szanghaj – Chiny.

Targi „Czysta woda Chiny + WATERCHEM 2017″ zaowocowały wymianą doświadczeń i nawiązaniem kontaktów współpracy pomiędzy poszczególnymi wystawcami i firmami. W ciągu trzech dni, wystawę odwiedziło z wizytą prawie 10 tys. gości z 25 krajów świata.

Nasze rozwiązania technologiczne prezentowane podczas wystawy znajdują zainteresowanie rynku Chin.
Promocję polskich produktów i usług w Chinach wspiera Polska Agencja Inwestycji i Handlu za pośrednictwem przedstawicielstwa w Chinach z biurem w Szanghaju.
http://www.paih.gov.pl/pl#

    W przypadku stwierdzenia wycieku, wypływu wody powodującego zalewanie ulic, działki itd., bądź stwierdzenia podtapiania gruntów, czego przyczyną
    może być uszkodzenie sieci wodociągowej prosimy o natychmiastowe zawiadomienie z formularza lub telefonicznie

    Adres Awarii

    Opis zgłoszenia

    Telefon kontaktowy